Dorp Ee

Komt allen!!


Aanstaande dinsdag 9 mei mogen onze jongens van de Jo17 het, in de kwartfinale van het KNVB bekertoernooi, opnemen tegen de jongens van Deinum. 

Ze willen graag worden aangemoedigd worden, om te proberen de halve finale te bereiken! 

Waar        : Deinum

Wanneer : 9 Mei

Tijdstip    : 19.00 

 

Komt allen!! 

 

Lees Meer

Slotdag v.v. Oostergo 3 juni 2017


slotdagjpg.jpg
Lees Meer

Programma zaterdag 27 en dinsdag 30 mei 2017


 

Zaterdag 27 mei

Be Quick MO17 - WTOC/Oostergo MO17               2 - 2

Oostergo JO13 - Zwaagwesteinde JO13-2              1 - 7

Dinsdag 30 mei

VC Trynwalden JO19 - Oostergo/WTOC JO19     19.30

Lees Meer

speciale editie crossloop op zaterdag 3 juni


poster_3_juni.jpg
Lees Meer

Competitie indeling Oostergo 1 seizoen 2017/2018


 

Vierde klasse C:

ASC

De Sweach

Friese Boys

Haulerwijk

Harkema Opeinde

ODV

Oostergo

Opende

Ropta Boys

Rottevalle

RWF

Veenhuizen

VIOD

 

 

Lees Meer

Himmeldei 25-08-2017


Onder het mom van "Vele handen maken licht werk", nodigen we iedereen uit om te komen helpen  bij de jaarlijkse Himmeldei. De koffie staat om 9.45 klaarr!

Lees Meer

Trainingspakken


Dit is de laatste week dat er weer traingspakken kunnen worden besteld!

Doorgeven aan Pier:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Lees Meer

Programma donderdag 11 en zaterdag 13 mei


 

Donderdag 11 mei

Oostergo 2 - Buitenpost 3                                              19.00

Zaterdag 13 mei

Ternaard 1 - Oostergo 1                                                 14.30  J. van Zutphen

Oostergo 2 is vrij.

WTOC/Oostergo JO19 - Marrum JO19                      Afgelast    Marrum heeft teweinig spelers

Oostergo/WTOC JO17 - FC Birdaard JO17                     10.45  Jelmer Hoekstra

WTOC/Oostergo MO17 - Leeuwarder Zwaluwen MO17   Afgelast   Leeuw. Zwa. heeft teweinig spelers

WTOC/Oostergo JO15 - Suameer JO17                           9.00

Bergum/BCV JO13-4 - Oostergo JO13                           13.00

Amelandia JO11-2 - Oostergo JO11                               10.45

Oostergo JO9-1 - Wykels Hallum JO9-1                         10.00  Julius de Jong

Oostergo JO9-2 - Be Quick JO9-9                                   9.00  Pieter Wouda

 

Ordedienst: Sippie Boersma

 

 

Lees Meer

RTV NOF



 RTVNOF, de regionale omroep in Noord Oost Friesland neemt in haar sportuitzending van Zaterdag 13-05-2017 de wedstrijd 
Ternaard - Oostergo  rechtstreeks mee.


Voor geïnteresseerden in jullie omgeving is dit te volgen via de  livestream op onze site www.rtvnof.nl. Of op de radio op 107fm of 105.8fm  En ook op kanaal 30.


 Radio: kabel 96.1 Mhz, Ether: 105.0 & 107.8 Mhz

 

uw verslaggever  IJde Prins 

 

Lees Meer

Uitslagen 11 en 13 mei 2017


 

Donderdag 11 mei

Oostergo 2 - Buitenpost 3                                              3-4

Zaterdag 13 mei

Ternaard 1 - Oostergo 1                                                 0-2

Oostergo 2 is vrij.

WTOC/Oostergo JO19 - Marrum JO19                      Afgelast    

WTOC/Oostergo MO17 - Leeuwarder Zwaluwen MO17   Afgelast

WTOC/Oostergo JO15 - Suameer JO15                     2-3

Bergum/BCV JO13-4 - Oostergo JO13                       Afgelast

Amelandia JO11-2 - Oostergo JO11                             2-1

Oostergo JO9-1 - Wykels Hallum JO9-1                       1-8 

Oostergo JO9-2 - Be Quick JO9-9                                  2-13

 

 

 

 

Lees Meer