Dorp Ee

Vacature trainer


   

vv Oostergo (ZA 3B Noord)

Zoekt voor het seizoen 2008/2009 een

enthousiaste trainer

voor de 2e selectie en de B-junioren

Vv Oostergo is een gezellige dorpsclub, waarbij de spelers afkomstig zijn uit de drie dorpen; Ee, Oostrum en Engwierum. Als vereniging zijn we op zoek naar een goede en enthousiaste trainer die kans en uitdaging ziet om het niveau van de (jeugd)afdeling binnen de VVO te verbeteren. Het is belangrijk om bij de basis te beginnen willen wij als vereniging een 1e elftal behouden dat op 3e klasse niveau kan blijven voetballen.

Hoofdtaak van de trainer is het gezamenlijk trainen van de 2e selectie en de B-junioren. Daarnaast het begeleiden van de 2e selectie op de wedstrijddagen. De trainingstijden en het aantal trainingsuren zijn in overleg vast te stellen.
Een verdere taak is de begeleiding en ondersteuning van met name andere jeugdtrainers en eventueel ook de elftalleiders (eventueel in samenwerking met de hoofdtrainer).

Wanneer u denkt, dat u de juiste persoon voor deze functie bent nodigen we u uit om contact met de vereniging op te nemen.  Ook voor vragen betreffende de vacature kunt u bij onze vereniging terecht.

Wieger Sikkema (voorzitter)
Tel 0519-518323

Ook kunt u schriftelijk reageren naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Voor meer informatie over de club verwijzen we u graag naar onze website: www.vvoostergo.nl

 

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 7 november


 

ONT 1 - Oostergo 1                                5 - 1 

Hardegarijp 4 - Oostergo 2                    0 - 11 

Oostergo 3 - Broekster Boys 4              0 - 11

Harkema Opeinde B1 - Oostergo B1      0 - 1 

Oostergo C1 - Irnsum C1                    Afgelast (Irsum had te weinig spelers)

Oostergo E1 is vrij.

Oostergo F1 - Be Quick F3                   5 - 4

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 14 november


 

Oostergo 1 - Hardegarijp 1                         0 - 2 

Oostergo 2 - Anjum 2                                Afgelast

Blauw Wit 9 - Oostergo 3                           6 - 4 

Oostergo B1 - Hardegarijp B2                    8 - 0

Holwerd C1 - Oostergo C1                         3-4

Boornbergum E1 - Oostergo E1               Afgelast

Oostergo F1 is vrij.

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 5 december


 

Friese Boys 1 - Oostergo 1                          Afgelast

Ropta Boys 2 - Oostergo 2                          0 - 5 

Oostergo 3 - Zeerobben 5                           6 - 4 (de eerste 3 punten dit seizoen)

Oostergo B1 - Buitenpost B1                        1 - 3 (oefen )

Oostergo C1 is vrij.

Oostergo E1 is vrij.

Buitenpost F3 - Oostergo F1                     Afgelast

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 12 december


 

Oostergo 1 - Wykels Hallum 1                    3 - 1  

Oostergo 2 - VIOD 2                                  Afgelast

Scharnegoutum 4 - Oostergo 3                 Afgelast

Oostergo B1 - Anjum B1                            Afgelast

Warga C1 - Oostergo C1                          Afgelast

 

Oostergo F1 naar Jeugdzaalvoetbal Dongeradeel, sporthal "De Trimmer" Dokkum

 Eerste wedstrijd: Oostergo F1-Be Quick F1            9.22 uur 

Lees Meer

Zaalvoetbaltoernooien


 

 

Zaterdag 19 december

Oostergo E1 en E2 naar Dongeradeel zaalvoetbal in sporthal "De Trimmer" Dokkum

Eerste wedstrijd E1: Oostergo E1 - Ropta Boys E1                 9.22 uur

Eerste wedstrijd E2: Ternaard E1 - Oostergo E2                   11.56 uur

 

Dinsdag 22 december

Oostergo 1 naar De Haan Westerhoff Futsalkampioenschap 2009 in sporthal "De Houtmoune" Buitenpost

Eerste wedstrijd: Buitenpost 1 - Oostergo 1                         18.45 uur

Voor meer informatie, kijk naar www.dehaanwesterhoff.nl

 

 

De Kerstzaalvoetbaltoernooien  op dinsdag 22 december (C-junioren), woensdag 23 december (B-junioren) en woensdag 30 december (A-junioren) zijn door de KNVB vanwege de weersomstandigheden afgelast.

De training/onderlinge partij van de A/B junioren op dinsdag 22 december gaat wel door.

 

Zaterdag 2 januari 2010

Oostergo A1 naar zaalvoetbal in sporthal "De Ynset" Holwerd.  "Dongeradeelcup"

Eerste wedstrijd: Dokkum A1 - Oostergo A1              8.54 uur

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 27 februari


 

Rijperkerk 1 - Oostergo 1                Afgelast

Bij afgelasting: 't Fean 1 - Oostergo 1    8 - 1   Kunstgrasveld Surhuisterveen

Oostergo 2 - VIOD 2                          1 - 1

Scharnegoutum 4 - Oostergo 3      Afgelast

Oostergo B1 en C1 zijn vrij.

 

Jeugdzaalvoetbal Dongeradeel. Oostergo F1 naar sporthal "De Trimmer" Dokkum.

Eerste wedstrijd:  Oostergo F1 - Be Quick F1   9.22 uur

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 13 maart


 

Oostergo 1 - De Sweach 1                         1 - 0

Oostergo 2 - Friese Boys 3                        2 - 5  (veld Friese Boys)

Oostergo 3 - Franeker 8                            0 - 7

Oostergo B1 - Harkemase Boys B1            3 - 0

Ouwe Syl C1 - Oostergo C1                      0 - 10

Oostergo E1 - Drogeham E1                      4 - 2

Oerterp F2 - Oostergo F1                         8 - 0

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 27 maart


 

Oostergo 1 - Haulerwijkse Boys 1             2 - 2

Zwaagwesteinde 3 - Oostergo 2              9 - 1

AVC 4 - Oostergo 3                                  15 - 1

Oostergo B1 - Oerterp B1                        3 - 1

Wardy C1 - Oostergo C1                         2 - 8

Bergum/BCV E3 - Oostergo E1                5 - 10

Oostergo F1 - Drachten F3                     2 - 4

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 3 april en 6 en 7 april


 

CSL 1 - Oostergo 1                          0 - 2 

Oostergo 2 is vrij.

Oostergo 3 - SDS 6                         2 - 7

Geel Wit B1 - Oostergo B1              3 - 2

Oostergo C1 - Marrum C1               3 - 5

Oostergo E1 - Marrum E1               3 - 0 

Drachster Boys F7 - Oostergo F1  1 - 3 

Kantinevrijwilligers : Gerrie de Jong en Therese Knoop.

 

Dinsdag 6 april

Berlikum 1 - Oostergo 1                  2 - 1 

 

Woensdag 7 april

Oostergo 2 - De Lauwers 2           1 - 4

 

Lees Meer