Dorp Ee

Trainingspakken


Dit is de laatste week dat er weer traingspakken kunnen worden besteld!

Doorgeven aan Pier:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Lees Meer

Programma donderdag 11 en zaterdag 13 mei


 

Donderdag 11 mei

Oostergo 2 - Buitenpost 3                                              19.00

Zaterdag 13 mei

Ternaard 1 - Oostergo 1                                                 14.30  J. van Zutphen

Oostergo 2 is vrij.

WTOC/Oostergo JO19 - Marrum JO19                      Afgelast    Marrum heeft teweinig spelers

Oostergo/WTOC JO17 - FC Birdaard JO17                     10.45  Jelmer Hoekstra

WTOC/Oostergo MO17 - Leeuwarder Zwaluwen MO17   Afgelast   Leeuw. Zwa. heeft teweinig spelers

WTOC/Oostergo JO15 - Suameer JO17                           9.00

Bergum/BCV JO13-4 - Oostergo JO13                           13.00

Amelandia JO11-2 - Oostergo JO11                               10.45

Oostergo JO9-1 - Wykels Hallum JO9-1                         10.00  Julius de Jong

Oostergo JO9-2 - Be Quick JO9-9                                   9.00  Pieter Wouda

 

Ordedienst: Sippie Boersma

 

 

Lees Meer

RTV NOF



 RTVNOF, de regionale omroep in Noord Oost Friesland neemt in haar sportuitzending van Zaterdag 13-05-2017 de wedstrijd 
Ternaard - Oostergo  rechtstreeks mee.


Voor geïnteresseerden in jullie omgeving is dit te volgen via de  livestream op onze site www.rtvnof.nl. Of op de radio op 107fm of 105.8fm  En ook op kanaal 30.


 Radio: kabel 96.1 Mhz, Ether: 105.0 & 107.8 Mhz

 

uw verslaggever  IJde Prins 

 

Lees Meer

Uitslagen 11 en 13 mei 2017


 

Donderdag 11 mei

Oostergo 2 - Buitenpost 3                                              3-4

Zaterdag 13 mei

Ternaard 1 - Oostergo 1                                                 0-2

Oostergo 2 is vrij.

WTOC/Oostergo JO19 - Marrum JO19                      Afgelast    

WTOC/Oostergo MO17 - Leeuwarder Zwaluwen MO17   Afgelast

WTOC/Oostergo JO15 - Suameer JO15                     2-3

Bergum/BCV JO13-4 - Oostergo JO13                       Afgelast

Amelandia JO11-2 - Oostergo JO11                             2-1

Oostergo JO9-1 - Wykels Hallum JO9-1                       1-8 

Oostergo JO9-2 - Be Quick JO9-9                                  2-13

 

 

 

 

Lees Meer

Oostergo 1: Voorbereiding/Oefenwedstrijden/Bekerwedstrijden


 

Woensdag 16 augustus:   Training  20.00 - 21.30 uur

Zaterdag 19 augustus:      Training  10.00 uur

Maandag 21 augustus:      Training  20.00 - 21.30 uur

Woensdag 23 augustus:    Training  20.00 - 21.30 uur

Zaterdag 26 augustus:       Training  10.00 uur

Dinsdag 29 augustus:         Training  20.00 - 21.30 uur

Donderdag 31 augustus:    Training  20.00 - 21.30 uur

Zaterdag 2 september:       Beker/  Uit Noordbergum 1. Aanvang 14.30 uur

Dinsdag 5 september:         Oefen/  Uit GSVV1. Aanvang 19.00 uur

Donderdag 7 september:    Training  20.00 - 21.30 uur

Zaterdag 9 september:        Beker/  Thuis Anjum 1. Aanvang 14.30 uur.

Dinsdag 12 september:       Training of oefenwedstrijd

Donderdag 14 september:  Training 20.00 - 21.30 uur

Zaterdag 16 september:      Beker/  Thuis VVSV 1. Aanvang 14.30

Dinsdag 19 september:       Oefen/  Uit SC Stiens 1. Aanvang 20.00 uur

Donderdag 21 september:  Training 20.00 - 21.30 uur

Zaterdag 23 september:      Aanvang competitie

 

Aanvangstijden Trainingen onder voorbehoud beschikbaarheid Hoofdveld/Trainingsveld

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 20 mei


 

 

Oostergo 2 – De Monnik 1                             2 - 6

HFC MO17 – WTOC/Oostergo MO17              7 - 0

GSVV JO15 – WTOC/Oostergo JO15              7 - 1

Oostergo JO11 – Wardy JO11                        6 - 7

Veenwouden JO9-2 – Oostergo JO9-1            2 - 3

Ropta Boys JO9-4 – Oostergo JO9-2              4 - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

Lees Meer

Voorlopige Selectie Oostergo 1 en 2 Seizoen 2017/2018


 

1 Riemer Hoekstra                                                     1 Gerrit de Jong

2 Jelmer Hoekstra                                                     2 Douwe Wouda 

3 Sjoerd Zijlstra                                                        3 Douwe Kroodsma

4 Bert Loonstra                                                         4 Ruben Zijlstra

5 Johannes Meinsma                                                 5 Pieter Knoop

6 Romke Barske                                                       6 Pieter Wouda

7 Arjen Raap                                                            7 Marco Visser

8 Jeffrey Miedema                                                    8 Romke Nutma

9 Gerjan Mossel                                                       9 Johannes Braaksma

10 Halbe Mossel                                                     10 Andre Haaksma

11 Johannes Huisman                                             11 Jacob Dorhout

12 Dirk Jan Schreiber                                              12 Sven de Jong

13 Martijn Jolink                                                     13 Jacco de Jong

14 Lars de Jong

15 Herman Sprik

16 Lieuwe Sijtsma

17 Willem Sikkema

18 Darren Rijswijk

19 Julius de Jong

20 Hendrik Dijkstra

Lees Meer

Voorbereiding Oostergo/WTOC JO-19


Voorbereiding Oostergo/Wtoc Jo-19

Dinsdag 15 Augustus  1ste training 19:00
Vrijdag 18 Augustus    2de training 19:00 (Daarna hapje en drankje)
Dinsdag 22 Augustus  3de training 19:00
Vrijdag 25 Augustus   4de training 19:00

Maandag 28 Augustus  Oefenwedstrijd / Trainen
Donderdag 31 Augustus   Onder voorbehoud met senioren mee trainen
Zaterdag 2 September  1ste bekerwedstrijd
Maandag 4 September  Oefenwedstrijd / Trainen
Donderdag 7 September  Onder voorbehoud met senioren mee trainen
Zaterdag 9 September  2dE bekerwedstrijd
Maandag 11 September   Trainen
Donderdag 14 September  Onder voorbehoud met senioren mee trainen
Zaterdag 16 September  3E bekerwedstrijd

Zaterdag 23 september   Start competitie

* Waarschijnlijk wordt er na 16 september maandags getraind
* Waarschijnlijk wordt er donderdag met 1 van de senioren teams mee getraind.

 

 

Lees Meer

Bootcamp v.v. Oostergo


Afgelopen woensdag kreeg de 1e en 2e selectie en een aantal sponsoren een bootcamp aangeboden door Sietse Wijbenga Hoveniers en de sponsorcomm. van de v.v.o. Doel van deze actie was om de discipline binnen de vereniging wat op te vijzelen. De magere opkomst legde genadeloos bloot waar het hem aan schort. De barbeque na afloop smaakte er niet minder om.

 

bootcamp.jpg

 

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 2 september



Noordbergum 1 - Oostergo 1                                  0 - 7  (ruststand 0 - 6)   
           
Buitenpost 5 - Oostergo 2                                      0 - 11
 
Buitenpost JO17-3 - WTOC/Oostergo JO17              7 - 3
 
VC Trynwalden MO17 - WTOC/Oostergo MO17        Uitgesteld
 
WTOC/Oostergo JO15 - Kollum JO15-3                   Uitgesteld
 
Oostergo/WTOC JO13-1 - FC Birdaard JO13-1         5 - 1
 
Ropta Boys JO13-1 - Oostergo/WTOC JO13-2         25 - 0
 
Ternaard JO11-2 - Oostergo JO11                          1 - 5
 
Oostergo JO9-1 - Be Quick JO9-2                           6 - 3
 
Oostergo JO9-2 - Anjum JO9-1                                    0 - 18
Lees Meer