Dorp Ee

Competitieindeling D1, E1 en F1 bekend


De competitieindeling van de D1, E1 en F1 pupillen voor de najaarsreeks is bekend.
Er word in deze najaarscompetitie een halve competitie gespeeld. 
De volledige competitieprogramma's staan op de speelkalenders. De KNVB kan lopende het seizoen hier nog wijzigingen in aanbrengen.
Deze wijzigingen worden dan ook weer vermeld op deze website.

Lees Meer

Wijzigingen competitieindeling


De KNVB heeft de eerste wijzigingen van dit seizoen doorgevoerd in diverse competitie's.
Bij het 2e elftal is Drachtster Boys 4 toegevoegd aan de competitie.
Bij de B-junioren is Broeksterwalden B2 uit de competitie gehaald.
De standen en de speelkalenders zijn hierop aangepast.

Lees Meer

Oostergo 1 in 2e klasse I


Oostergo 1 is voor volgend seizoen ingedeeld in de 2e klasse I.
De volledige 2e klasse I ziet er als volgt uit.

Oostergo 1 
Buitenpost 1
Veenwouden 1
Kollum 1
Trynwalden 1
BCV 1
Be Quick 1
Broekster Boys 1
't Fean 58 1
SDS 1
Heerenveense Boys 1
VVI 1
Zeerobben 1
Minnertsga 1

De indeling van de overige teams van Oostergo is nog niet bekend. Zodra die ook bekend zijn worden ze op de site geplaatst.

Lees Meer

Complete competitieprogramma 1e,2e,3e en B junioren.


De complete competitieprogramma's van het 1e,2e,3e en de B junioren zijn bekend en zijn terug te vinden op de speelkalenders. De competitieprogramma's van de pupillen volgen zo spoedig mogelijk.
Het competitieprogramma kan in de loop van het seizoen het seizoen aangepast worden door de KNVB.
Deze wijzigingen worden dan ook op onze site vermeld. 

Lees Meer

Uitslagen bekerwedstrijden 17 augustus tot 1 september


Dinsdag 17 augustus

CVO 1 - Oostergo 1                           Afgelast

Woensdag 18 augustus

Be Quick 5 - Oostergo 2                      3 - 0

Donderdag 19 augustus

VIOD E1 - Oostergo E1                       9 - 0

Zaterdag 21 augustus

Oostergo 1 - Berlikum 1                     1 - 2

Be Quick 6 - Oostergo 2                    0 - 6

Oostergo B1 - VCR B1                      2 - 1

Anjum D1 - Oostergo D1                  2 - 5

Oostergo F1 - Ropta Boys F1          7 - 3

Maandag 23 augustus

Oostergo D1-Broekster Walden D3 7 - 0

Holwerd F1 - Oostergo F1               2 - 4 

Dinsdag 24 augustus

AVC 1 - Oostergo 1                          2 - 0

Oostergo 2 - Anjum 2                  Afgelast:  Anjum heeft te weinig spelers

Oostergo E1 - FC Birdaard E1         0 - 8

Woensdag 25 augustus

Be Quick B2 - Oostergo B1             0 - 4

Maandag 30 augustus

CVO 1 - Oostergo 1                       1 - 12

Oostergo 3 - WTOC 3                    0 - 8  (oefen)

Dinsdag 31 augustus

Oostergo B1 - FC Birdaard B1       6 - 2

Ropta Boys D2 - Oostergo D1       0 - 3

Anjum E1 - Oostergo E1                8 - 2

Oostergo F1 - Ternaard F1           8 - 2

Woensdag 1 september

Oostergo 2 - Anjum 2                  1 - 3

Oostergo B1, D1 en F1 gaan door naar de 2e bekerronde

 

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 4 september


 

Be Quick 1 - Oostergo 1                        3 - 2

Ropta Boys 2 - Oostergo 2                    6 - 0

Oostergo 3 - Marrum 3                          1 - 3

Geel Wit B1 - Oostergo B1                     2 - 2

Oostergo D1 - Be Quick D4                    7 - 0

Oostergo E1 - De Sweach E2                1 - 8

Dokkum F1 - Oostergo F1                     3 - 2  

Lees Meer

Verenigingslid worden


Om te kunnen voetballen bij de vv Oostergo moet je lid zijn van de vereniging.
Deze leden betalen contributie en zijn bondslid, dit betekend dat wij als vereniging een vaste afdracht voor deze leden moeten betalen aan de KNVB.
Nu is er sinds kort ook de mogelijkheid om voor € 36.00 per jaar verenigingslid te worden van onze vereniging.
Dit is dus voor diegene die niet (meer) actief zijn als voetballer maar toch graag de club (financieel) willen steunen en ook kunnen/willen meepraten op de ledenvergaderingen.
Mocht je graag verenigingslid willen worden dan kun je je aanmelden bij de secretaris Raymond Hoekstra.

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 11 september


 

Oostergo 1 - Heerenveense Boys 1        0- 1

Oostergo 2 - Be Quick 4                          1 - 5

WWS 3 - Oostergo 3                              13 - 3

Oostergo B1 - Drachten B2                     2 - 1

Wykels Hallum D2 - Oostergo D1             0 - 11

Suameer E1 - Oostergo E1                      7 - 4

Oostergo F1 - Bergum/BCV F4               15 - 0

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 18 september


 

Oostergo 1 - SDS 1                              1 - 2

Friese Boys 3 - Oostergo 2                  2 - 2

VCR 3 - Oostergo 3                              1 - 3

Marrum B1 - Oostergo B1                    2 - 12

Oostergo D1 - Broekster Walden D2   2 - 0

TFS E1 - Oostergo E1                         14 - 2

Oostergo F1 - Drachten F3                 16 - 0

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 25 september


 

Buitenpost 1 - Oostergo 1                   5 - 1

Oostergo 2 - VCR 2                             4 - 3

Oostergo 3 - GSVV 3                        Afgelast  (GSVV heeft te weinig spelers)

Oostergo B1 - SC Stiens B2                10 - 0

Dokkum D1 - Oostergo D1                   1 - 1

Oostergo E1 - Be Quick E3                  2 - 10   (oefen) 

Drachtster Boys F5 - Oostergo F1      3 - 2

Lees Meer