Dorp Ee

Nieuwe tussenstand voetbalkenner per 15-12-2013


Coachnaam Totaal aantal punten
1 De Blauwkes 42
2 Burt 36
3 Studie 36
4 Pieter Siegersma 36
5 E. Turkstra 33
6 Klaas de Jong 33
7 Jurjen Spikerbak 33
8 FC Houten Benen Schieten Slecht 33
9 Derek Buitenzorg 30
10 Super Hoppie 30
11 FC Knudde 30
12 De Waldpykjes 30
13 Valkie 30
14 Engelbert Von Smallhausen 30
15 MK 30
16 The Rat 30
17 Propke 30
18 Stephanie Montsma 30
19 Helga Geerhart 30
20 Hup hup hup 27
21 De twaalfde man 27
22 Nina 27
23 The Special One 27
24 Klaas Sipma 27
25 Koos 27
26 Billy Bean 27
27 Oane 27
28 Simon Whitlock 27
29 Iñaki Sáez 27
30 Bobby Z 24
31 Tijger 24
32 J. Pappalatti 24
33 Op de fiets naar Harkema 24
34 Lieuwe 24
35 Knopfe 24
36 Smurf 24
37 Rutger 24
38 Grijpie 24
39 Koetje 24
40 Douwe Kroodsma 21
41 P.E.C. 21
42 Der Bomber 21
43 Toy 21
44 Bolly Beenham 21
45 Wiebe 21
46 Benzekri 18
47 Rappel Boer 18
48 Jacob-Klaas Haitsma 18
49 Dirkjan de Vries 18
50 Jopie 18
51 Klaas Jan The Hunter 18
52 Trochsetter 18
53 Pep 18
54 P. Cocu 18
55 Foppe 18
56 Gerard  15
57 Germien Kroodsma 12
58 Kapitein Mainwaring 12
59 The Nurse 9
60 Nils Holgerson 9
61 Cesare Prandelli 3
Lees Meer

Uitnodiging van de hoofdtrainer


Zaterdagmiddag is de laatste training van de selectie van dit jaar. De training zal gehouden worden tussen 14.00 en 15.30 uur.
Aansluitend aan deze training nodigt onze hoofdtrainer alle leden, supporters, vrijwilligers en belangstellenden uit in de kantine waar hij voor iedereen een heerlijk kop snert klaar heeft staan.

Jullie zijn allen van harte welkom.

Lees Meer

4 januari 2014 nieuwjaarsreceptie


Wij willen jullie allemaal uitnodigen op de nieuwjaarsreceptie die we houden op 4 januari 2014.

Aanvang 17.00 uur met om ongeveer 18.00 uur een kort officieel gedeelte, waarin de uitreiking van de crossloop zal plaatsvinden en de trekking is van de jaarlijkse loterij.

Muzikale omlijsting is in handen van DJ Renze de Jong.

Graag tot 4 januari.

Het bestuur.

Lees Meer

Inleveren loten boekjes 2013


Wilt u de (liefst lege) lotenboekjes en het geld z.s.m. inleveren bij Peter Hekstra, Dr. Ruinenstrjitte 23.

 

Lees Meer

Competitieprogramma voorjaarreeks


Het competitieprogramma van de voorjaareeks voor al onze jeugdteams is bekend.
In de speelkalenders is het complete programma terug te vinden.
Lees Meer

Uitslagen zaterdag 16 november


 

GSVV 1 - Oostergo 1                            2 - 0

Oostergo 2 - Lions 3                            7 - 5

Oostergo 3 - FC Birdaard 3                  uitgesteld

Oostergo C1 - Marrum C1                    4 - 0

Oostergo D1 - Broekster Walden D3     8 - 0

Oostergo E1 - Noordbergum E1           1 - 2

Oostergo F1 - Be Quick F5                  9 - 0

Wykels Hallum F3 - Oostergo F2          3 - 0

Be Quick MD2 - Oostergo MD1            1 - 3

 

 

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 30 november


 

Oostergo 1 - ASC 1                             3 - 0

Anjum 2 - Oostergo 2                        Uitgesteld

Buitenpost 5 - Oostergo 3                  Afgelast

Be Quick C2 - Oostergo C1                Uitgesteld

Friese Boys D1 - Oostergo D1           Afgelast

Oostergo E1 is vrij.

Holwerd F1 - Oostergo F1                   2 - 6

Zwaagwesteinde MP2- Oostergo F2   Afgelast

Ropta Boys MD1 - Oostergo MD1       2 - 0

Lees Meer

Jeugdactiviteit, crossloop en nieuwjaarsreceptie.


Zaterdag 4 januari organiseert de supportersvereniging een jeugdactiviteit en de jaarlijkse crossloop.

's ochtends word er samen met het jeugdbestuur een activiteit voor de jeugdleden georganiseerd. Wat dit word is nu nog een verrassing.
's middags is er dan voor senioren en belangstellenden de jaarlijkse crossloop.

De aanvangstijden worden nog bekend gemaakt, maar hou deze datum alvast vrij. De supportersvereniging rekent erop dat alle jeugdleden meedoen met de jeugdactiviteit en dat alle senioren leden meedoen aan de crossloop.

Om 17.00 uur begint dan de nieuwjaarsreceptie.

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 7 en dinsdag 10 december


 

Oostergo 1 - Friese Boys 1               3 - 2

Blauw Wit 6 - Oostergo 2               Afgelast

Ropta Boys 3 - Oostergo 3              2 - 3

Oostergo C1 - Buitenpost C2           1 - 0

GSVV D1 - Oostergo D1                  Afgelast

Oostergo E1 - Buitenpost E6           12 - 0

Be Quick F6 - Oostergo F1               0 - 7

Ouwe Syl MD1 - Oostergo MD1        5 - 0

 

Dinsdag 10 december

Anjum 2 - Oostergo 2                    Afgelast

 

Lees Meer

Uitslagen woensdag 11 en zaterdag 14 december


 

Woensdag 11 december:

Anjum D1 - Oostergo D1                         0 - 0

Zaterdag 14 december:

Leovardia 1 - Oostergo 1                        3 - 0

Stiens 4 - Oostergo 2                            Afgelast

Be Quick C2 - Oostergo C1                      1 - 7

Friese Boys D1 - Oostergo D1                  1 - 2

Dokkum E2 - Oostergo E1                         1 - 2

Oostergo F1 - Minnertsga F2                   2 - 1  (beker)

 

Oostergo 3 en MD1 zijn vrij.

 

Jeugdzaalvoetbal Dongeradeel, sporthal "De Trimmer" Dokkum

Oostergo F1: Eerste wedstrijd, Oostergo F1 - Ropta Boys F2       11.50

Oostergo H1: Eerste wedstrijd, Dokkum H1 - Oostergo H1            15.40

Lees Meer