Dorp Ee

Uitslagen zaterdag 1 november 2014


 

Oostergo 1 - Blue Boys 1                              1 - 3

Oostergo 2 - Wykels Hallum 3                       4 - 0

Holwerd/Blija A1 - Anjum/Oostergo A1       Afgelast

Oostergo C1 - Blauw Wit C5                         8 - 0

Marrum D1 - Oostergo D1                            3 - 2

Oostergo E1 - Ternaard E2                          1 - 1

VVT F2 - Oostergo F1                                  1 - 3

Friese Boys MC1 - Oostergo/Anjum MC1      3 - 4

 

 

 

Woensdag 5 november

Blauw Wit 7 - Oostergo 2                        Afgelast

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 8 november 2014


 

VVT 1 - Oostergo 1                     0 - 1 gestaakt na 30 min. wegens blessure scheidsrechter

Rijperkerk 3 - Oostergo 2                                0 - 2

Anjum/Oostergo A1 - Amelandia A1                 7 - 2

Zwaagwesteinde C2 - Oostergo C1                  0 - 6

Oostergo D1 - Be Quick D4                             5 - 1

Blija E2 - Oostergo E1                                     1 - 6

Oostergo F1 - VIOD F2                                   1 - 6

Oostergo/Anjum MC1-Zwaagwesteinde MC1  12 - 2

 

                                                         

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 15 november 2014


 

LTC 3 (Assen) - Oostergo 2                       7 - 2  (beker)

Holwerd/Blija A1 - Anjum/Oostergo A1      8 - 1

Oostergo C1 - Suameer C1                      2 - 4  (beker)  

ONT MC1 - Oostergo/Anjum MC1            0 - 4

 

De overige teams zijn vrij.

 

Lees Meer

Contract Willem Huizing verlengd.


Trainer Willem Huizing ook volgend seizoen trainer v.v. Oostergo

Trainer Willem Huizing en het bestuur, spelersgroep van v.v. Oostergo uit Ee hebben overeenstemming bereikt over een contractverlenging van 1 jaar. Huizing gaat daarmee zijn derde seizoen bij de voetbalvereniging uit Ee in. 
Oostergo speelt met een vrij jong team momenteel in de 5e klasse C.  De voetbalvereniging, die dit jaar haar 50 jarige jubileum vierde, probeert weer aansluiting te vinden met de 4e klasse.
 
 
Lees Meer

Uitslagen zaterdag 22 november 2014


 

Oostergo 1 - Boornbergum 1                              8 - 2

Oostergo 2 - Broekster Boys 3                            3 - 4

Anjum/Oostergo A1 - Jistrum/Noordbergum A1   5 - 1

Oostergo C1 - VIOD C1                                       5 - 0

Dokkum D2 - Oostergo D1                                  2 - 0

Oostergo E1 - WTOC E2                                     1 - 3

Broekster Walden F3 - Oostergo F1                     9 -0 

Oostergo/Anjum MC1 is vrij.

 

 

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 29 november 2014


 

V en V 1 - Oostergo 1                                 1 - 3

Beetgum 2 - Oostergo 2                           Uitgesteld

Friese Boys A1 - Anjum/Oostergo A1          2 - 2

Geel Wit C1 - Oostergo C1                         3 - 3

Oostergo D1 - Geel Wit D1                       Uitgesteld

FC Birdaard E2 - Oostergo E1                    1 - 5

Oostergo F1 - Blija F1                                3 - 6

Oostergo/Anjum MC 1 - ONB MC 1           7 - 2

 

Lees Meer

Gebruik maken van de kantine/bestuurskamer


Aan alle besturen en commissie's binnen onze vereniging.

Zoals op de ledenvergadering is gemeld graag per mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. een bericht als men gebruik wil maken van de kantine en/of de bestuurskamer. Dit word dan in de agenda op de site vermeld.
Hiermee voorkomen we dat bestuurskamer/kantine (dubbel) is bezet als men daar gebruik van wil maken.

Ook graag een bericht naar de kantinebeheerder Jelmer Hoekstra.

 Het bestuur.

Lees Meer

Uitslagen zaterdag 6 december 2014


 

Sauwoude 1 - Oostergo 1                        0 - 1

Oostergo 2 - Be Quick 5                           5 - 3

Ternaard A1 - Anjum/Oostergo A1          Afgelast

ASC C1 - Oostergo C1                             1 - 4

VC Trynwalden D2 - Oostergo D1            1 - 5

Oostergo E1 - Broekster Walden E4         4 - 1

Oostergo F1 is vrij.

Kootstertille MC1 - Oostergo/Anjum MC1  0 - 2

 

Lees Meer

Programma Dongeradeel zaalvoetbaltoernooi


Dongeradeel Toernooi zaterdag 27 dec. 2014 in Holwerd.

POULE A.              POULE B.
Holwerd                Anjum
Blija                      Be Quick
Ternaard               Dokkum
Oostergo               Ropta Boys

13.00 Holwerd - Blija
13.15 Anjum - Be Quick
13.30 Ternaard - Oostergo
13.45 Dokkum - Ropta Boys 
14.00 Holwerd - Ternaard 
14.15 Anjum - Dokkum 
14.30 Blija - Oostergo 
14.45 Be Quick - Ropta Boys 
15.00 Holwerd - Oostergo 
15.15 Anjum - Ropta Boys 
15.30 Blija - Ternaard 
15.45 Be Quick - Ropta Boys

16.00 1e Poule A - 2e Poule B
16.15 4e Poule A - 4e Poule B
16.30 2 e Poule A - 1e Poule B
16.45 3e Poule A - 3e Poule B

17.00 Verliezersronde 
17.15 Finale

Prijsuitreiking : 18.00 uur in de kantine.

Lees Meer

Uitslag zaterdag 13 december 2014


 

VVT 1 - Oostergo 1                         Afgelast

Marrum 2 - Oostergo 2                   Afgelast

Anjum/Oostergo A1 - GSVV A1       Afgelast

Oostergo C1 - Ropta Boys C1          3 - 3

Oostergo F1 - Geel Wit F2              Afgelast


 

Jeugdzaalvoetbal Dongeradeel in Sporthal "De Trimmer" Dokkum

Eerste wedstrijd: Dokkum D2 - Oostergo D1           14.10 uur

Lees Meer