19 juli 2008: de 4 jongens ut Ie partij

ImageDe tweede bouwvakpartij die mogelijk werd gemaakt door de vier fans van het hoofdklasse kaatsen. Vanmiddag werd er gekaatst in een A en B klasse. Voor het complete verhaal en alle foto’s van deze wedstrijd klik op ‘lees verder’

ImageDe tweede bouwvakpartij die mogelijk werd gemaakt door de vier fans van het hoofdklasse kaatsen. Vanmiddag werd er gekaatst in een A en B klasse. Voor het complete verhaal en alle foto’s van deze wedstrijd klik op ‘lees verder’


 

 

Het complete verhaal

Ondanks de regenbuien kwamen er toch nog 12 parturen naar het sportveld om te kaatsen. Er werd besloten om even te wachten tot de ergste buien overgedreven waren en kon er om een uur of half twee gekaatst worden in twee klassen.In de A klasse waren vier parturen die een halve competitie kaatsten. In de eerste omloop twee weinig spannende partijen die beide in 5-1 werden beslist. In de tweede omloop wonnen Julius de Jong, Halbe Mossel en Jacco de Jong met duidelijke cijfers 5-0 6-0 van Pieter Ele Kuitert, Eelke Idsardi en Foppe Marten de Haan, vooral het perkduo Mossel en de Jong was geen bal vertrouwd. Sietse Wiersma, Harm Sijtsma en Pieter Wouda wonnen ook vrij eenvoudig van Henk Tanja, Sipke Meindersma en Jan Klaas de Graaf. De finale ging tussen twee parturen die allebeide twee wedstrijden gewonnen hadden,dus dit beloofde op papier een spannende wedstrijd te worden. Dit werd het ook, Sietse Wiersma cs won met 5-5 6-2 van Julius de Jong cs.

Uitslag A klasse: 1e prijs met 21 punten: Sietse Wiersma, Harm Sijtsma en Pieter Wouda. 2e prijs: Julius de Jong, Halbe Mossel en Jacco de Jong.

In de B klasse waren acht parturen die kaatsten met een verliezersronde. De spannendste partij in de eerste omloop ging tussen Hendrik Woudstra, Wytse Terpstra en Tsjisse Arjen de Vries die met 5-4 wonnen van Janny Bouius en Geert Kroodsma. In de tweede omloop wonnen Wiebe Wiersma en Antsje v.d. Wagen met 5-3 van Woudstra cs, en Aant Pieter,een van de sponsors vandaag, en Lars met 5-2 van Christine, Johannes en Marten Jan. De finale in de verliezersronde werd een prooi voor Metsje Sipma, Ytsje de Vries en Antsje Haaksma die met 5-1 te sterk waren voor Janny en Geert. De finale in de winnaarsronde was een stuk spannender, op een stand van 5-4 6-6 was het voordeel voor Antsje en Wiebe.

Uitslag B klasse, winnaarsronde: 1e prijs, Wiebe Wiersma en Antsje v.d. Wagen. 2e prijs, Aant Pieter Wijnsma en Lars de Jong. Verliezersronde: 1e prijs Metsje Sipma, Ytsje de Vries en Antsje Haaksma. 2e prijs, Janny Bouius en Geert Kroodsma

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

24 juli 2008: Pearkekeatsen
17 juli 2008: Pykepartij in Ee wederom zeer geslaa...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.dorp-ee.nl/